PORADY ZWIĄZKOWE - POMOC PSYCHOLOGICZNA - ARTYKUŁY I FELIETONY NIE TYLKO O RELACJACH

Opinie i referencje

Od niedawna działa strona z referencjami. Lepiej późno niż wcale :)

Dziękuję za wszystkie opinie i rekomendacje.

 
Comments
Magda, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona. Pani Marzena jest rzetelnym i profesjonalnym psychoterapeutą. Pomogła mi uratować moje małżeństwo, a przede wszystkim poradzić sobie ze sobą. Serdecznie polecam!

princess of orange

Pani Marzena posiada szeroka wiedze i doswiadczenie, ktore budza zaufanie jednoczesnie ulatwiajac otworzenie sie podczas terapii. Spotkania z nia pomogly mi zrozumiec siebie i innych zmieniajac tym samym sposob postrzegania rzeczywistosci. Komunikowalysmy sie jedynie przez internet za pomoca Skype co pozwala na kontakt z nia bez wzgledu na szerokosc geograficzna i styl zycia. Bardzo serdecznie polecam !

Andrzej, Dolnośląskie

Dzięki rozmowie z Marzeną doświadczyłem prawie rocznej
przygody odkrywania siebie. Poprzez swoją uważność moich opowieści, pokazała
mi, co tak naprawdę mnie ogranicza, uświadomiła mi jakim jestem typem
osobowości, jak wiele leków jest wytworem mojej wyobraźni, które sobie sam
stworzyłem, i które mnie blokują. Zajęcia z Marzeną zapoczątkowały zmiany,
których wcześniej nie byłem w stanie rozpocząć. Bardzo dobra i łatwo dostępna forma
kontaktu – kontakt przez Skype. Polecam zajęcia z Marzeną!

Małgorzata Stefaniak

Dzień dobry. Chciałam podziękować za ponad rok spotkań, które pomogły mi przemóc to co wydawało się być nie do przejścia. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, empatię, życzliwość i towarzyszenie tam gdzie nikt inny nie miał szans dotrzeć. Gorąco polecam współpracę z Marzeną.
Pozdrawiam

Mimo, że z Marzeną było mi dane spotkać się tylko kilka razy (z powodu nadchodzących narodzin dziecka…) to były to dla mnie bardzo wartościowe i odkrywcze spotkania, bardzo podoba mi się sposób pracy Marzeny i jej proste sposoby radzenia sobie w sytuacjach dla mnie bardzo skomplikowanych… Po każdym spotkaniu z Marzeną nie dość, że miałam poszerzone „horyzonty myślenia o kolejne kilka stopni” to na dodatek byłam dla siebie bardziej dobra, wyrozumiała i skłonna do „zadbania o siebie”, „zaopiekowania się sobą”, taki uzdrawiający stan :) Dziękuję Marzena, życzę Ci zdrowia i pomyślności :)

Magda, Warszawa

Pomoc ze strony Marzeny jest w pełni profesjonalna, rzetelna i skierowana na indywidualne potrzeby. Z pełnym zaangażowaniem prowadzi każdą sesję, zawsze przygotowana. Długo by pisać, ale odkryty dzięki niej świat samej siebie to zupełnie inny, lepszy świat i daje nadzieje na szczęście, spokój i dobre relacje. Polecam odkrywanie drogi do szczęścia pod okiem profesjonalisty!

Aneta, Warszawa

Zanim trafilam na Marzene zaliczylam korowod po terapeutach. Trwalo to lata. Bylam bardzo skrupulatna i zdyscyplinowana pacjentka, mimo to jakosc mojego zycia nie poprawiala się. Bylam samotna i nieszczesliwa.
Po 1,5 roku pracy z Marzena zrozumialam schematy, ktore na mnie wplywaja i psuja relacje, poznalam tez sposoby radzenia sobie z nimi. Ciagle sie jeszcze potykam, bo trzeba to wszystko wypracowac, wyuczyc nowych reakcji, jak z jazda samochodem ( choc jazda jest zdecydowanie latwiejsza). Niemniej po raz pierwszy w zyciu nie jestem samotna i przestalam myslec, ze samotnosc to cos co do mnie przyroslo na zawsze.
W jakims sensie Marzena uratowala mi zycie. Dziekuje jej za to.
Marzena ma szczegolny dar bycia przyjacielska i zyczliwa nawet kiedy mowi rzeczy trudne. Podziwiam to jak doskonale pamietala szczegoly z mojego zycia; czasem ona mi je przypominala. Nigdy wczesniej nie spotkalam tak zaangazowanego terapeuty.

Comments are closed.