PORADY ZWIĄZKOWE - POMOC PSYCHOLOGICZNA - ARTYKUŁY I FELIETONY NIE TYLKO O RELACJACH

Jakich prezentów nie lubią kobiety?

„Mam dla Ciebie niespodziankę”, to prawie zawsze źle wróży… Szykuj się na coś powalającego, bo nikt Cię tak nie zaskoczy jak Twój przewidywalny partner.

Znacie pewnie z filmów (oby nie z własnego doświadczenia) scenę: Kolacja przy świecach, wino, muzyka w tle, On wręcza Jej tajemnicze pudełeczko, Ona wewnętrznie podekscytowana (niby nie dowierza.. niby nie spodziewała się) otwiera, a tam…. kluczyk, kolczyki, słonik na szczęście albo coś, co jeszcze bardziej nie jest pierścionkiem… ;) Teraz już nie musi udawać zaskoczonej.

Szukałam przed chwilą w sieci, jakby to zobrazować i trafiłam za pierwszym razem. Nie widziałam wcześniej tego filmu, ale przedstawia dokładnie to, o czym piszę.

Ok, nie każda kobieta czeka na pierścionek, nie wszystkie marzą o przesadnie poetyckiej scenerii (chociaż komedie romantyczne sprzedają się całkiem dobrze, a to o czymś świadczy), nie wszystkie liczą na to, że ich mężczyzna będzie oryginalny, nie wszystkie nawet chcą ślubu, ale na wszelki wypadek….


Polecam Panom, żeby prezenty (nie będące pierścionkami) pakowali tradycyjnie – większe w pudełko po butach, mniejsze (drobiażdżki) w foliowy woreczek, średnie w papierową torebkę, niestandardowe owijali gazetą (design) ;) I nie psuli wieczoru.


Podoba Ci się ten wpis?

Udostępnij go znajomym. A jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach, zapisz się do NEWSLETTERA.

 


Zenbox.pl