PORADY ZWIĄZKOWE - POMOC PSYCHOLOGICZNA - ARTYKUŁY I FELIETONY NIE TYLKO O RELACJACH

Jak spędzić lato w mieście?

Spacer brzegiem morza, wino na schodkach nad Wisłą, wieczór nad jeziorem, przytulanie przy hipnotyzującej fontannie – wodne okoliczności przyrody zdecydowanie sprzyjają randkowaniu.

Nie wiem, gdzie lubicie spędzać czas latem w swoich miastach, mniejszych lub większych miejscowościach, ale ja u siebie najbardziej lubię Wisłę. Zawsze ciągnie mnie, nie tyle do nie za czystej wody, co do przecinających ją mostów i odbijających się w niej świateł. Woda tworzy klimat, a on powoduje, że bliżej nam do siebie ;)

nad w

Lubię też moje ursynowskie Mazury ;) Kiedy poprowadzą tędy drogę do Świątyni Opatrzności, a prędzej czy później z pewnością ktoś na to wpadnie, z łezką w oku będę wspominała najlepsze miejsce dla par-włóczykijów. To chyba jedyne takie bezdroża w Warszawie. Przynajmniej ja innych nie znam.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ale nie wszyscy mają wiejskie klimaty „za oknem”. Większość z nas spędza czas wolny w centrum. Ja też nie codziennie mam ochotę taplać się w błocie. Poza tym „na mieście” też jest woda ;)

Po miłym wieczorze gdzieś na starówce…

miasto

..fontanny. Zawsze je lubiłam, ale ostatnio szczególnie dobrze na mnie wpływają. Ciepły wieczór, strugi światła, szum wody i jej drobinki pryskające na ramiona.
f1

Zauważcie, że każde miasto ma swoją fontannę. Ba, dzisiaj nawet każda galeria handlowa ją ma. Ludzie siedzą i jak zahipnotyzowani wpatrują się.

Większość płyt relaksacyjnych bazuje na motywnie wody – wyraźny szum morza, cichy jeziora albo odgłosy górskiego strumienia. Po prostu kochamy wodę.

f_43

f_33

Spontaniczne wideo. Wybaczcie jakość, ale to nie jest film z psychologicznej playlisty „Moim zdaniem”, tylko „Dobre życie”, a życie kręci się zwykle drżącą ręką ;)

Multimedialny Park Fontann na Podzamczu miał już wiele odsłon, ale ta mniej spektakularna jest dla mnie najbardziej pociągająca. Muzyka, widowisko, reflektory i lasery zapierały dech w piersiach, a tutaj zapiera dech fakt, że można usiąść na brzegu i zamoczyć stopy ;) Zwyczajnie.


f_22

Powiem Wam, że niewiele do szczęścia potrzeba. Wody i dobrego towarzystwa. Lato w mieście :)

 


Podoba Ci się ten wpis?

Udostępnij go znajomym. A jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach, zapisz się do NEWSLETTERA.

 


Zenbox.pl