PORADY ZWIĄZKOWE - POMOC PSYCHOLOGICZNA - ARTYKUŁY I FELIETONY NIE TYLKO O RELACJACH

Wenusjanki w Warszawie #3

Tyle niesamowitych dziewczyn w jednym miejscu… O Wenusjankach już kiedyś pisałam. To spotkania o kobietach i dla kobiet. Biznesowe, ale mają raczej nieformalny charakter. W lipcu byłam na kolejnym, a dzisiaj chcę Wam pokazać długo oczekiwaną relację wideo. Może to nawet dobrze, że spóźnioną, bo naładuje nas energetycznie na kolejny wrześniowy, powakacyjny zlot :)


Odczarowałam kilka spraw.
 Kiedyś określenia – kobiety biznesu, kobiety aktywne, przedsiębiorcze – nie zachęcały mnie, a wręcz dystansowały. Spotkania Wenusjanek zmodyfikowały moje podejście. Poznałam rewelacyjne dziewczyny, które mają pracę albo ją właśnie zmieniają. Budują biznesy. Poszukują. Niektóre są mami. Przeszły różne, nie zawsze proste drogi. Nabiegały się zanim dotarły do miejsca, w którym są obecnie, a i tak wiadomo, że nie jest to jeszcze w żadnym wypadku meta. I to mi się podoba.

Wenusjanki spotykają się obecnie w Warszawie, Krakowie, Kielcach, Wrocławiu i Gdańsku. Wstęp jest wolny. Można przyjść, poznać je, porozmawiać, dotknąć :) I koniecznie zostać jeszcze chwilę po prelekcjach, bo wtedy zwykle integrujemy się najintensywniej :)

 

Wideo ze spotkania :)

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych filmów, zasubskrybuj kanał tutaj.

Do zobaczenia! :)

 


Podoba Ci się ten wpis?

Udostępnij go znajomym. A jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach, zapisz się do NEWSLETTERA.

 


Zenbox.pl