PORADY ZWIĄZKOWE - POMOC PSYCHOLOGICZNA - ARTYKUŁY I FELIETONY NIE TYLKO O RELACJACH

Wenusjanki – spotkanie kobiet przedsiębiorczych

Przyjemnie jest poznawać kobiety biznesu, które przez lata zdążyły odnieść sukces, a dzisiaj motywują, wspomagają, wspierają. Ale też niezwykle przyjemnie jest spotkać kobiety podobne do siebie, które bez względu na to, w jakim punkcie drogi są obecnie, dzielą się swoim doświadczeniem, umiejętnościami, kontaktami, pomysłami i szczerym uśmiechem. Od tej bazy wszystko się zaczyna. Wchodzimy w równoległe relacje. Możemy się wzajemnie inspirować, możemy zrobić coś razem.

Bardzo podoba mi się też, że spotkanie nie jest jakoś szczególnie zamknięte dla Panów, przez co współgra z wizją MalinowejTv – miejsce dla kobiet otwartych na świat i mężczyzn otwartych na nie ;)

 

Zapraszam Was do obejrzenia wideo z tego spotkania – filmowane drżącą ręką, montowane nocą,
jak zwykle w pozytywnym klimacie :)

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych filmów, zasubskrybuj kanał tutaj.

 

Dziękuję, że mogłam Was poznać. Pozdrowienia dla pomysłodawczyni – Anity Kijanki, warszawskich koordynatorek – Ilony Patro i Magdy Niebudek, Maćka Budzicha, w którego imieniu zapraszam na kolejną z cyklu konferencję MediafunLAB (już jutro!), również dla roześmianej Bazylii, dla Kariny Rudzkiej, która ze mną przyszła (bo jak wiadomo kobiety chodzą parami), dziewczyn, które zostały „po godzinach”, Pauliny Stępień z Kotlet.tv, która pasję do gotowania wyniosła z domu (tu muszę wspomnieć o jej tacie – mistrzu mortadeli w panierce) ;), dziewczyn z grupy „konwalii” oraz wszystkich, których nie zdążyłam jeszcze poznać osobiście – do zobaczenia w lipcu!

 

A tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, zachęcam do zajrzenia na stronę Wenusjanek. Wstęp jest darmowy, a spotkania odbywają się w różnych miastach. Być może zobaczycie mnie w roli prelegentki któregoś z kolejnych warszawskich ;) Będę na bieżąco informowała i zapraszała.

 

Wenusjanki_1

Wenusjanki_4
Wenusjanki_6
Wenusjanki_5

Jeszcze jedna kobieta – Warszawa z 21 piętra ;)

Wenusjanki_2

I pytanie na koniec – Czy Waszym zdaniem kobiety potrafią współpracować ze sobą, tworzyć razem biznesy, organizować przedsięwzięcia albo po prostu pomagać sobie wzajemnie? Opinii na ten temat słyszałam już wiele. Może znacie fakty?

Co pomaga w takiej współpracy, a czego lepiej w to nie mieszać?

 


Podoba Ci się ten wpis?

Udostępnij go znajomym. A jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach, zapisz się do NEWSLETTERA.

 


Zenbox.pl