PORADY ZWIĄZKOWE - POMOC PSYCHOLOGICZNA - ARTYKUŁY I FELIETONY NIE TYLKO O RELACJACH

Pogromcy miłości. Jak chronić związek?

Książka, którą powinna przeczytać każda para. Dowiecie się z niej, co zagraża relacjom i jak uchronić związek przed rozpadem? Jak odbudować miłość naruszoną różnorakimi doświadczeniami? Jak to wszystko ogarnąć, aby małżeństwo się udało? Zwłaszcza jeśli na początku przebiegało całkiem pomyślnie.

Pogromcy miłości
Ci z Was, którzy czytali „I żyli długo i szczęśliwie” Willarda F. Harleya, będą zachwyceni również kolejną książką tego autora. Pisze on o tym, z czego mogą wynikać konflikty małżeńskie i jak je rozwiązywać. Prezentuje bardzo konkretne przykłady. Na koniec proponuje zastosowanie pomocnych technik. Wszystko po to, aby zapewnić związkowi trwałość.

Pogromcy miłości

Małżeństwo jak samolot

Małżeństwo jest podobne do samolotu: doskonale radzi sobie przy dużych prędkościach, natomiast przy małych obrotach silników nie utrzymuje wysokości, utyka w martwym punkcie i się rozbija. Kiedy małżonkowie są w sobie zakochani, wówczas są też szczęśliwsi, zdrowsi, mądrzejsi i bardziej produktywni. Gdy jednak miłość zanika, tracą wszystko, co czyniło ich lepszymi. To, co kiedyś robili bez wysiłku, teraz staje się niezręczne i niezmiernie trudne. Instynkty, które działają na korzyść zakochanych, wydają się mierzyć przeciwko nim, jeśli ci tracą wzajemną miłość. W większości przypadków relacja staje się w końcu tak zła, że małżonkowie próbują od siebie uciec poprzez rozwód lub separację.

Willard F. Harley

Pogromcy miłości_Willard F. Harley książka o miłości

Konkurs

Mam dla Was dwa egzemplarze tej książki do wygrania. A zadania konkursowe są następujące:

1. Udostępnij ten wpis – https://www.malinowa.tv/2015/08/pogromcy-milosci-jak-chronic-zwiazek.html – na swojej tablicy na Facebooku jako publiczny (tak, aby był widoczny również dla mnie).

2. Według Willarda F. Harleya małżeństwo jest jak samolot. Napisz w komentarzu pod wpisem (poniżej na tej stronie lub pod postem na fanpage’u MalinowejTv), do czego Ty porównasz małżeństwo? Małżeństwo jest jak … Małżeństwo jest podobne do …

Konkurs trwa od 11.08.2015 do 17.08.2015 do godziny 23:59. Wygrywają dwie osoby.

Wyniki zostaną podane w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na fanpage’u MalinowejTv i na blogu pod tym artykułem.

Wyniki

Wszystkim bardzo dziękuję za rewelacyjne komentarze! Tym razem książki wędrują do Moniki Kozień i Joanny Pe. Gratuluję i proszę o kontakt marzena@malinowa.tv, aby podać dane do wysyłki – imię, nazwisko, adres i numer telefonu dla kuriera.

Moją uwagę przykuły także inne niezwykle oryginalne komentarze, jednak nie udało mi się odnaleźć niektórych udostępnień wpisu na Facebooku (pamiętajcie, aby miały status publicznych; wówczas są dla mnie widoczne).

Wkrótce kolejne konkursy z książkami. Serdecznie zapraszam!

 


Podoba Ci się ten wpis?

Udostępnij go znajomym. A jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach, zapisz się do NEWSLETTERA.

 


Zenbox.pl